ربات جدید اسباب بازی

ساخت وبلاگ

امکانات وب

چکیده : قیمت ها در این سایت واقعا منصفانه و عالی هستند بنا براین همین الان چمدان مسافرتی ارزان را خرید نمایی... با عنوان : ربات جدید اسباب بازی بخوانید :

قیمت ها در این سایت واقعا منصفانه و عالی هستند بنا براین همین الان چمدان مسافرتی ارزان را خرید نمایید.

 

 

چمدان مسافرتی مدل Top Euro تمام ملزومات و امکانات مورد نیاز یک چمدان استاندارد را رعایت کرده است. ویژه مسافرت طراحی شده است و فضای زیادی را در اختیار شما قرار می دهد، ابعاد این چمدان به ترتیب از سایز بزرگ 33*43*68 سانتی متر ،متوسط 29*38*59 سانتی متر و کوچک 24*33*50 سانتی متر است. دارای 3 دسته است یکی از دسته ها در کنار چمدان برای حمل دستی قرار دارد و دو دسته دیگر در بالای چمدان که یکی از آنها قابلیت باز شدن دارد. این چمدان تعداد 1 جیب داخلی و 3 جیب خارجی دارد که می توان برخی وسایل را برای دسترسی آسان تر درون آنها قرار داد.

چمدان مسافرتی مدل Top Euro قابلیت افزایش فضا دارد و دارای کمربند ایمنی برای نگهداری لباس ها و وسایل داخل چمدان است. تعداد 3 چرخ دارد که امکان حمل ریلی چمدان را برای شما فراهم می کند. زیپ ها،چرخ ها،دسته ها و قفل چمدان از لحاظ کیفیت تست شده است.


http://imageserver.ir/35883/more.jpgساک مسافرتی چرخدار masu در دو سایز کوچک و بزرگ و با کیفیت بالا طراحی شده است. این ساک چرخدار فاقد جیب داخلی است و تنها یک جیب خارجی برای نگهداری اشیاء کوچک دارد. ساک مسافرتی چرخدار masu دارای 3 دسته برای حمل است یکی از دسته ها قابلیت باز شدن دارد و حمل ریلی ساک را امکان پذیر می سازد و دو دسته دیگر برای حمل دستی ساک استفاده می گردد.

چرخ های ساک از جنس پلاستیک بسیار مرغوب است. ابعاد این ساک در سایز بزرگ 38*37*65 سانتی متر و در سایز کوچک 33*33*54 سانتی متر است. وزن سایز بزرگ این ساک 3370 و سایز کوچک آن 2840 گرم است.


http://imageserver.ir/35883/more.jpg


چمدان مسافرتی مدل MANCHESTER، در دو سایز بزرگ و کوچک طراحی شده است، سایز بزرگ آن دارای ابعاد 27*39*57 سانتی متر و سایز کوچک آن دارای ابعاد 25*33*50 سانتی متر است. وزن سایز بزرگ چمدان 3852 گرم و وزن سایز کوچک چمدان 3400 گرم است. دارای دسته بلند برای حمل ریلی است و دو دسته دیگر برای حمل دستی دارد. این چمدان 1 جیب داخلی و 2 جیب خارجی برای وسایل پرکاربرد دارد تا دسترسی به آنها آسان گردد .

این چمدان با بهره گیری از محفظه های مجزا برای لباس،کفش و... این امکان را برای شما فراهم می کند تا تعداد زیادی از وسایلی که نیاز دارید در سفر همراهتان باشد را به صورت مجزا درون چمدان با خود حمل نمایید. قفل مرکزی این چمدان در دو مرحله قابلیت قفل شدن دارد. تمام تجهیزات چمدان از قبیل چرخ ها، دسته ها،قفل و زیپ آن تست شده اند.

 


http://imageserver.ir/35883/more.jpg

چمدان مسافرتی مدل Top Euro سرمه ای در سه سایز متفاوت طراحی شده است. سایز بزرگ آن دارای ابعاد 30*46*67 سانتی متر،سایز متوسط آن 28*40*56 سانتی متر و سایز کوچک چمدان 26*36*47 سانتی متر است. این چمدان غیر از محفظه اصلی 3 عدد جیب داخلی و خارجی دارد که می توان لوازم جانبی خود را جهت دسترسی آسان تر درون آن جا داد.

چمدان مسافرتی مدل Top Euro قابلیت افزایش فضا دارد و در صورت مواجه شدن با کمبود فضا می توان فضای آن را با باز نمودن زیپی که بر روی در چمدان قرار دارد افزایش داد. تمام تجهیزات چمدان از جمله چرخ ها،دسته ها،زیپ ها و قفل از نظر کیفیت تست شده اند. دسته کناری چمدان امکان حمل دستی و دسته بالایی آن امکان حمل ریلی را برای شما فراهم می کند.
http://imageserver.ir/35883/more.jpg
چمدان مسافرتی ارزان...
ما را در سایت چمدان مسافرتی ارزان دنبال می کنید

نویسنده : علی بازدید : 1146 تاريخ : سه شنبه 4 خرداد 1395 ساعت: 14:26